• Wpisów:189
  • Średnio co: 13 dni
  • Ostatni wpis:6 lata temu, 20:11
  • Licznik odwiedzin:13 672 / 2606 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, iż słowa mają tak wielkie znaczenie i wypowiedziane bez głębszego zastanowienia, mogą kogoś zranić. Czasem słowa bolą bardziej niż przemoc fizyczna, dlatego też starajmy się uważać na to, co mówimy.
 

 
Ludzie bogaci często żyją tylko dla pieniędzy, a nie dla miłości, rodziny, itp. Nie interesuje ich nic oprócz zawartości portfela. Stają się egoistami. Myślą, iż za pieniądze można kupić wszystko, ale nie da się kupić uczuć ani zdrowia.

Ludzie biedni często zazdroszczą im, bo myślą, iż są szczęśliwi mając tyle pieniędzy, ale mylą się. Szczęście nie zależy od grubości portfela, lecz od serca i uczuć wychodzących z niego.
 

 
Gdy ktoś nas krytykuje, często awanturujemy się o to, iż jest to nie prawda. Krytyka nas boli i nie zawsze jesteśmy na nią odporni. Chwilami przez słowa krytyki w oczach pojawiają się łzy lub reagujemy na nią w sposób agresywny, ale również czasem lekceważymy ją. Złe słowa od bliskich nam osób są najbardziej bolesne, ale czasem jest to szczera prawda wypowiedziana w niewłaściwy sposób…
 

 
Spoglądał, Zaczepiał, Rozmawiał, Podrywał, Przytulał, Kochał, Całował, Znudził się.
Odszedł...
 

 
Nie chcę mieć idealnego chłopaka. Chcę tylko kogoś z kim będę mogła się wygłupiać. Kogoś kto będzie mnie dobrze traktował i kochał najbardziej na świecie.
 

 
To, że nie okazuje swoich uczuć wobec Ciebie wcale nie znaczy, że ich nie mam, wręcz przeciwnie przerastają mnie.
 

 
Ostatnio brakuje mi zapewnień, czułości, wiary, świadomości, że jestem dla kogoś ważna...
 

 
Cierpię przez to, że nie potrafię czasem odwrócić się plecami do tych ludzi, którzy ranią mnie i mają mnie za nic.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Czasami trzeba stracić wszystko, by zobaczyć ile się tak naprawdę miało...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Widzisz Go, w środku serca robi się tak jakoś cieplej, masz ochotę do Niego podejść i go tak mocno przytulić, jednak chwilę potem przychodzi ta myśl, że On nie jest Twój, ze On ma Cię w dupie, nie obchodzisz go ani trochę, bo tak właściwie to Ty masz problem, że właśnie w Nim się zakochałaś.
 

 
Chcę wam bardzo podziękować za to, że Jesteście ze mną ! Już ponad 1 000 odwiedzin Hm..pare razy myślałam czy nie zrezygnować z bloga, lecz widzę, że będę go jeszcze jakiś czas prowadzić. Mam go już niby ok. 170 dni, lecz tak naprawdę wcześniej wgl z niego nie 'korzystałam'. Dopiero od ok. miesiąca korzystam ^^ Jeszcze raz..dziękuje że Jesteście ! ;**
 

 
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.
 

 
- Czemu Ty płaczesz ?
- Popełniłem największy błąd mojego życia.
- Jaki ?
- Zostawiłem dziewczynę, która oddałaby za mnie życie.
- I co ?
- I oddała.
 

 
Wiesz co jest najgorsze w człowieku ? To że pamięta i nawet gdy bardzo chce, nie potrafi zapomnieć. Łzy się leją, myśli się kotłują, serce pęka każdej nocy na nowo, tylko dlatego, że pamiętamy. Pamięć nas zabija...
 

 
Może to dla Ciebie dziwne, ale w trudnych chwilach lubię być sama. Lubię założyć słuchawki na uszy, puścić piosenki dające mi do myślenia, rozmyślać. Możesz twierdzić, że pogłębiam się w to wszystko jeszcze bardziej. Ale mi to pomaga. W myślach tylko ten cały syf, który co chwile zagłusza muzyka. Lubię to. Cholernie mocno lubię, odpocząć od świata i zostać sama z moimi problemami.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
To, że się do ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że cię lubię. Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach.
 

 
W życiu stale szukamy wytłumaczenia. Marnujemy czas, usiłując się dowiedzieć dlaczego. Ale czasami nie ma żadnego dlaczego. I jakkolwiek smutno by to brzmiało, do tego właśnie sprowadza się całe wytłumaczenie.
 

 
Śpi. Nie mam zamiaru go budzić. Zastanawiam się, czy kiedykolwiek przyszło mu do głowy jak bardzo sen jest podobny do śmierci. Może gdyby to wiedział, nie spałby tyle. A może własnie dlatego to robi.